بازاریابی محتوایی – مکعب آرا طرح نو

m

این آالتو است قالب حرفه ای برای
معماران، سازندگان و طراحان داخلی

بالا


بازاریابی محتوایی
**محتوا پادشاه بازاریابی امروز است**
مهترین نکته ای که باید در بازاریابی محتوایی در نظر بگیرید این است که اولین و آخرین الویت شما مخاطب و سلیقه ای مخاطب است در یک جمله: شما باید خودتان را جای مخاطب بگذارید و از نگاه او به دنیا نگاه کنی :
* جذاب است؟
* مفید است؟
* آیا واقعا ارزش خواندن دارد؟

 


یک محتوای خوب چه ویژگی دارد؟
زمانی که شما با یک محتوی برخورد می کنید که مجبورید آن را تا آخر مطاله کنید این یک نمونه محتوی ضعیف است.
Content Marketing Institute (معروف ترین وب سایت بازاریابی محتوایی) تعبیر جالبی در مورد محتوای با کیفیت گفته:
“در حوزه بازاریابی محتوایی، محتوای خوب، محتوایی است که شما با شوق وعلاقه خواندن آن را ادامه میدهید… اگر میخواهید یک مثال از محتوای عالی را به چشم خود ببینید، نگاهی به آنچه که برای خواندن، دیدن و یا شنیدنش، هزینه پراخت کرده اید، بیاندازید.
بازاریابی محتوایی در واقع بهترین اتفاقی است که پس از چندین دهه برای حرفه ی بازاریابی رخ داده است، زیرا موانعی که سالیان سال بازاریاب ها را تسلیم رسانه ها کرده بودند فرو ریخته اند. دیگر لازم نیست بابت آگهی های تبلیغاتی پول بدهید یا به پای ویراستارها بیفتید تا بتوانید پیام تان را منتشر کنید. امروزه، بازاریاب ها می توانند خودشان رسانه باشند.
موتورهای جستجو مطالب را بر اساس منبع شان تفکیک نمی کنند، فقط به مرتبط بودن محتوا اهمیت می هند. وقتی محتوای تان به طور مناسب تولید شده باشد، گوگل شما را درست به اندازه ی نیویورک تایمز منبعی موثق قلمداد می کند. فقط باید طرز فکرتان را درباره ی کاری که انجام می دهید عوض کنید.
با بازاریابی محتوایی شما توان رقابت در دنیای آنلاین را خواهید داشت. اساس بازاریابی به شیوه ی قدیمی نیست. اساسش این نیست که وقتی مشتریان احتمالی دارند کار دیگری انجام می دهند، جلوی شان را بگیریم و مزاحم شان شویم. اساسش به هیچ وجه مزاحمت نیست. اساس بازاریابی محتوایی این است که کاری کنید که مشتریان از شما بخواهند با آن ها تعامل داشته باشید. اساسش ایجاد روابطی است که از معامله فراتر می رود.
برای دست یابی به مشتریان، به کمپین های گران قیمت یا وب سایت های سفارشی شده نیاز ندارید. راز بازاریابی محتوایی این است که خودتان را جای مشتری بگذارید و به دنبال فرصتی باشید تا زندگی اش راتسهیل کنید و بهبود بخشید. اساس کار این است که در مطالب مربوط به بازاریابی تان از همان کلماتی استفاده کنید. که مشتریان در جست جوهایشان استفاده می کندد. هر چه با مشتریان هماهنگ تر باشید، این فرایند آسان تر می شود.

 


مهم تر از همه، اساس بازاریابی محتوایی تعامل است. این نیرویی است که که شرکت ها به واسطه ی آن وجه اشتراکی با مشتریان شان پیدا می کندد تا به حل مشکلات بپردازند. خوب که فکرش را بکنید، این همان کاری است که شرکت های موفق انجام می دهند.
در این محیط کسب و کار جهانی و به سرعت در حال تغییر، یگانه منابع مزیت رقابتی و نوآوری مستمر و ارائه ی خدمات چشمگیر به مشتریان است.

 

شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
خوشحال خواهم شد به شما کمک کنم با توجه به کسب وکارتان، خدمات مناسبی را دریافت کنید.