بهینه سازی موتورهای جستجو – مکعب آرا طرح نو

m

این آالتو است قالب حرفه ای برای
معماران، سازندگان و طراحان داخلی

بالا


بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
قبل از اینکه به تعریف سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو بپردازیم بهتر است اول یه نیم نگاهی به زندگی روزمره خود داشته باشیم که برای هر کاری در گوگل موضوع مورد نظر خودمان را جستجو می کنیم و در کسری از ثانیه به جواب میرسم.
چه قبول کنیم چه نه، گوگل به عنوان یک موتور جستجو است که در نهایت راه مناسب و بسیار سریع برای انجام کاری یا یافتن پاسخی برای سوالهایمان به کمک ما می آید.
چرا سئو اهمیت بالایی دارد؟
* زمانی که در گوگل، کلمه یا موضوعی را سرچ می کنید شما بین چند نتیجه اول پاسخ سوال خود را مطالعه می کنید و خیلی کم اتفاق می افتد شما به صفحه های 2 یا 3… مراجعه کنید و ترجیجا کلمه کلیدی دیگری را امتحان می کنید. طبق آمار، بیش از 92% افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند، هیچ وقت از صفحه اول نتایج فراتر نرفته اند.
* 72% افراد فقط بین سه نتیجه اول انتخاب را انجام میدهند.
* اگر وب سایت شما نتیجه اول گوگل باشد احتمال کلیک مخاطب روی نتیجه شما (CTR) بیش از 20 در صد خواهد بود.
**یک تجربه**
سئو فقط به معنای رتبه گرفتن نیست. شما ممکن است در خیلی از کلمات کلیدی رتبه بگیرید و کلی ترافیک جذب کنید اما نتونید یه قرون پول در بیارید.

چرااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر از این که دغدغه رتبه در نتایج گوگل را داشته باشید، باید سعی کنید با کیفیت سایت تان و به محتوای داخل آن فکر کنید، در این صورت خوانندگان محتوی شما، با اشتراک گذاری محتوایتان مشتریان بیشتری برای شما خواهند آورد. (مقاله از جناب آقای امیررضا کریمی)

حالا که با مزایایی بهینه سازی موتورهای جستجو آشنا شدید و قصد دارد برای کسب و کار خود در هر زمینه ای سئو برای سایت خود انجام دهید، شرکت مکعب آرا طرح نو می توانید در این زمینه انتخابی مطمئن باشد.

شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
خوشحال خواهم شد به شما کمک کنم با توجه به کسب وکارتان، خدمات مناسبی را دریافت کنید.