تجزیه و تحلیل داده ها – مکعب آرا طرح نو

m

این آالتو است قالب حرفه ای برای
معماران، سازندگان و طراحان داخلی

بالا


تجزیه و تحلیل داده ها از طریق فضای دیجتیال مارگتینگ
در عصر دیجیتال، تحلیل داده به مهم ترین رکن تصمیم گیری در حوزه های مختلف مدیریتی تبدیل شده است (از کتاب ناخدایی دیجیتال نوشته مهدی شامی، فراز نبیی، شادی ایران دوست)
چرا تحلیل دیجیتال مهم است؟
فعالیت های بازاریابی دیجیتال، کارهای مهمی است که شما برای جذب، حفظ و تبدیل مخاطبان به مشتریان سودآور در فضای مجازی انجام می دهید. اما اگر پس از این کارها میزان اثربخشی آنها تحلیل نشود هیچ معیار و سنجه ای برای اینکه بدانیم هزینه ای که بر روی این کارها انجام شده کم است یا زیاد نداریم.
تجزیه و تحلیل دیجیتال باعث شناخت ما از میزان اثربخشی فعالیت های دیجیتال است تا پس از آن بهتر برنامه ریزی کنیم و نتیجه بهتری را در مقابل رقبایمان بگیریم.

تجزیه و تحلیل دیجیتال هم در مورد وبسایت و فعالیت های مربوط به آن انجام می شود و هم در مورد فعالیت هایی که در سایر پلتفرم های مجازی از جمله ایمیل و شبکه های اجتماعی انجام می شود.
در مورد سایت بررسی ایرادات و نواقص سایت و همچنین نحوه رفتار مخاطب برای طراحی رابط کاربری (User Interface) و تجربه کاربری (User Experience) بهتر ضروری است.
در مورد سایر پلتفرم ها نیز بررسی کمپین ها و فعالیت های قبلی موجب شناسایی نقاط قوت و ضعف آن ها شده و باعث می شود تا در ادامه نتیجه بهتری را از بازاریابی دیجیتال داشته باشیم.
تجزیه و تحلیل دیجیتال (Digital Analysis) به دو منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد. نخست به منظور تحلیل وب سایت برای تشخیص ایرادها و ضعف های آن و مقایسه با رقبا برای کار بهتر بر روی جنبه های فنی (نرم‌افزاری)، محتوایی، سئو و… و دوم برای تحلیل فعالیت های بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) و تشخیص میزان اثربخشی و نقاط قوت و ضعف این برنامه ها و کمپین های دیجیتالی.

شرکت مکعب آرا طرح نو در کنار شماست تا با استفاده از روش‌های نوین و کارآمد، تمامی جنبه های دیجیتال مارکتینگ خود را تحلیل کنید و هر روز آن ها را بهبود ببخشید.

شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
خوشحال خواهم شد به شما کمک کنم با توجه به کسب وکارتان، خدمات مناسبی را دریافت کنید.