ساخت اپلیکیشن – مکعب آرا طرح نو

m

این آالتو است قالب حرفه ای برای
معماران، سازندگان و طراحان داخلی

بالا


بازاریابی اپلیکیشن یا اپلیکیشن مارکتینگ
چالش های پیش روی یک بیزینس فقط قبل از راه اندازی بیزینس در مقابل شما قرار نمی گیرند. خیلی وقتها بعد از این که کسب و کار خود را استارت زده اید و سایت بیزینسی خود را راه اندازی کرده اید نیز می بینید که برای ادامه چالش هایی وجود دارد که باید با آن ها روبرو شوید. بعد از حضور کوتاه بیزینسی در صنعت خود متوجه خواهید شد که داشتن یک وبسایت موبایل دوست تنها برای شما کافی نیست. شما باید واقعاً توجه نسل مصرف کنندگان گوشی های هوشمند را به سمت خود جلب کرده و کاری کنید تا آنها از اپلیکیشن موبایل شما استفاده کنند. سوال اینجاست که زمانی که اپلیکیشن خود را ساختید، چطور همه را از وجود این اپلیکیشن با خبر می کنید؟
اپلیکیشن خود را کاربردی کنید
مهم نیست که چقدر خوب اپلیکیشن خود را بازاریابی می کنید، اگر برنامه ی شما چیزی نباشد که مردم به آن نیاز دارند، هیچ کس توجهی به آن نخواهد کرد. اپلیکیشن موبایل شما نباید تنها یک بسته الحاقی وبسایت شما یا یک ورژن دیگر از فروشگاه آنلاین شما باشد که فقط توجه مشتریان کنونی را به خود جلب کند. شما باید در این زمینه خلاق باشید و ارزشی را در این برنامه ایجاد کنید که برای همه ی مخاطبان جذاب بوده و نام برند شما را از این طریق بر سر زبان ها بیاندازد.

کدهای QR
هنگامی که مخاطبان تلفن های هوشمند را با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی هدفگیری می کنید، کدهای QR بهترین ابزار برای تبلیغات هستند. می توانید آنها را به وبسایت، بیزینس کارت ها، بروشورها، ایمیل ها، رسیدها و روی پنجره مغازه ها اضافه کنید.
تبلیغات موبایل
اگر به دنبال تبلیغات کلیکی گوگل برای اپلیکیشن موبایل خود هستید، مطمئن شوید که تبلیغات خود را درون اپلیکیشن های موبایل قرار می دهید.
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
ما یکی از طرفداران تبلیغات در شبکه های اجتماعی هستیم. چرا که این پلتفرم ها به شما این قابلیت را می دهد که مخاطبان را بر اساس علایق و دموگرافیک ها هدفگیری کنید. بنابراین اگر شما مخاطبان اپلیکیشن موبایل خود را می شناسید، می توانید مطمئن شوید که آن ها کسانی هستند که برروی تبلیغات شما کلیک می کنند. با استفاده از تبلیغات فیس بوک شما می توانید این کار را خیلی دقیق انجام دهید. به یاد داشته باشید که داشتن گروه مخاطبان کوچکتر با علایقی که به اپلیکیشن موبایل شما مربوط می شود می تواند هزینه ها را کاهش داده و سودآوری بیشتری را برای شما در پی داشته باشد.

بلاگ نویسی به صورت مهمان
بلاگ نویسی به صورت مهمان یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطبان است. هنگامی که به بازاریابی اپلیکیشن های موبایل می رسیم، شما می توانید بلاگ های مختلفی را پست کنید. شما می توانید برروی بلاگ هایی پست بگذارید که دارای مخاطبانی است که احتمالاً به موضوعات صحبت شده شما علاقه مند هستند. همچنین شما می توانید در سایت های تکنولوژی محور در مورد گوشی های موبایل نیز پست بگذارید. کلید موفقیت در این بخش این است که در بلاگ های پست بگذارید که احتمال می دهید مخاطبان آن علاقه مند به دانلود اپلیکیشن شما هستند. (مقاله از جناب آقای امیررضا کریمی)

 

حالا که با مزایایی اپلیکیشن آشنا شدید و قصد دارید برای کسب و کار خود در هر زمینه ای اپلیکیشن خود را داشته باشید، شرکت مکعب آرا طرح نو می توانید در این زمینه انتخابی مطمئن باشد.

شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
خوشحال خواهم شد به شما کمک کنم با توجه به کسب وکارتان، خدمات مناسبی را دریافت کنید.