وب سایت – مکعب آرا طرح نو

m

این آالتو است قالب حرفه ای برای
معماران، سازندگان و طراحان داخلی

بالا

وب سایت
وب سایت شما مهمترین و مرکزی ترین مکان برای حضور شما در فضای دیجیتال است و نشان دهنده اعتبار خودتان و کسب و کار شماست. در گذشته‌ی نه چندان دور اعتبار هرشرکت و کسب و کاری، داشتن آدرس واقعی بود، اما در دنیای امروز برای حرفه‌ای بودن و جلب اعتماد مشتریان، نیاز به طراحی یک وب سایت دارید. در واقع سایت شما همان نقش دفتر کار یا فروشگاه را برای شما بازی می‌کند. اگر برای کسب و کار خود به فکر سایت نباشید، قافیه را به رقبایی که وب سایتی برای خود دست و پا کرده‌اند باختید!

بیل گیتس در اینباره می‌گوید:
“اگر کسب و کار شما در اینترنت وجود ندارد، در واقع کسب و کار شما اصلا وجود ندارد!”

 

 

مزایایی وب سایت چیست؟
هزینه های خود را با وب سایت کاهش دهید.
یک وب سایت خوب ویترین کسب و کار شما هست. اولین مزیتی که دارد کمک به کاهش هزینه هاست دیگه نیازی به اجاره یا خرید مکان و رفت و آمد های پی در پی نیستید و با طراحی یک سایت هزینه های خودتان را به حداقل می رسانید.
حد و مرزها با داشتن وب سایت را بشکنید!
دیگر نیازی نیست برای پرزنت، فروش و تبلیغ محصول خود مسافتهای طولانی را طی کنید چرا که شما دیگر وب سایتی دارید که تمام این کارها را انجام میدهد چه بسا بهتر از حضور فیزیکی ما. همانطور که میداند در حال حاضر کامنتنهای که در زیر محصول شما نوشته می شود خود سندی است برای فروش بیشتر و در صورت نارضایتی کمک بزرگی است برای بهتر کردن کیفیت و تغییر در آن محصول. از طرفی دیگر، شما می توانید مشتریان خارجی از اقصی نقاط جهان داشته باشید.
روابطتان را با داشتن وب سایت گسترش دهید
با داشتن وب سایت شما می توانید در زمینه کاری خود با همکاران زیادی آشنا شود و ارتباطات خود را بیش از پیش گسترش دهید.
24 ساعت در دسترس باشید!
دیگر ساعت کاری معنایی ندارد و شما همیشه امکان به نمایش گذاشتن کالاهای خود را در زمانهای تعطیل هم دارید. این کار در میزان درآمد زایی و کاهش هزینه های شما تاثیر به سزایی دارد. در ضمن، همیشه با مشتریان خود در ارتباط هستید.
مشتریهای بیشتری داشته باشید
با داشتن وب سایت دیگر جبر جغرافیایی برای شما بی معنی می شود و شما کالا و خدمات خود را به نقطه نقطه این کره ی خاکی می توانید عرضه کنید.
راه حلی برای کسب و کار خود را در زمان پندمی کرونا یا هر ویروس یا محدودیت دیگری
در شرایط فعلی که بیشتر کسب و کارها آسیب دیده اند یا ورشکست شدند بهترین کمک به کسب و کار ما داشتن یک وب سایت که هیچ تاثیری در کار ما ندارد.

 

حالا که با مزایایی یک وب سایت آشنا شدید و قصد دارد برای کسب و کار خود در هر زمینه ای وب سایت داشته باشید شرکت مکعب آرا طرح نو می توانید در این زمینه انتخابی مطمئن باشد.

 

شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
خوشحال خواهم شد به شما کمک کنم با توجه به کسب وکارتان، خدمات مناسبی را دریافت کنید.